יום ה', יא’ בשבט תשע”ט
דף הבית דבר המנהל חדר מורים תחומי דעת הכיתות שלנו מידע להורים מידע לתלמידים ספרייה יצירת קשר
סטודנטיות, ממכללת דויד ילין, מגיעות פעמיים בשבוע להתנסות בבית ספר ארזים בהדרכתן של דר' חגית פירסט ודר' חגית טישלר. פעם בשבוע הסטודנטיות מעבירות חוגים בנושאים שונים. בתמונה תוכלו לראות מיהן הסטודנטיות ולאילו חוגים התלמידים זוכים לקבל.
קרא עוד...
תלמידים יקרים,בקיטנה דיגיטלית אתם יכולים ללמוד דברים חדשים ומעניינים בנושא המחשב והאינטרנט.הרישום הוא חינם אך הוא מחייב השתתפות ומחייב הסכמה של ההורים.תהנו
לכל תלמידי בית הספר חודש שבט מהנה ופורה!
קרא עוד...
במהלך החודשים האחרונים עבדו בכיתות על נושא חקר נתונים. לאחר שלמדו את הנושא, הכינו הכיתות פרוייקט חקר. הם בחרו שאלת מחקר ושיערו מה תהיה התוצאה. הכיתה בחרה כלי מחקר, אספה נתונים וניתחה אותם. את הפרויקטים הציגו הכיתות בכנס שנערך ביום שיא. התוצרים היו מרשימים ביותר! במהלך היום נהנו התלמידים גם מהפסקה פעילה במתמטיקה, משיעורים מקצועיים בנושא ומפעילות חוייתית על חקר נתונים בכיתות.
קרא עוד...
במסיבת חנוכה שנערכה בבית הספר, הכיתות הציגו את החנוכיות אשר בנו. נושא החנוכיות הוא 70 שנה להכרזת המדינה.
קרא עוד...
קרא עוד...
רוב הלוחות מקושטים ביצירות התלמידים הלומדים נושאים שונים ומגוונים.האומנות בבית ספרינו היא פרי עבודתם של תלמידי בית הספר מכיתה א' - עד ו' מטרת הלמידה לחשוף את התלמידים להכרת אומנים מהארץ והעולם חשיפה לאומנות ישראלית. רכישת מיומנויות יסוד, מושגים באומנות קו, צורה, צבע, זרמים באומנות ועוד… התנסות בחומרי העבודה. טכניקות שונות. חינוך לאסתטיקה ועיצוב.
יום איחוד העיר במלחמת ששת הימים
קרא עוד...
ל"ג בעומר, היום ה-‏33 לספירת העומר הוא חג שלא מוזכר במקורות. ישנם כמה וכמה הסברים מהו החג הזה, מה מקורו ומדוע אנו חוגגים אותו עד היום:
קרא עוד...
מי אתה קורח?!"ויקח קרח בן יצהר בן קהת בן לוי" קורח התפאר בייחוסו אך שכח שייחוס עוזר רק כשאתה משהו, אבל קורח שכח לשאול את עצמו דבר אחד פשוט: מי אתה קורח?
קרא עוד...
דרך ארץ קדמה לתורה
קרא עוד...
הלוואה ללא ריבית זהו החסד האמיתי בריבית
קרא עוד...
הכנסת תוכן למשכן
קרא עוד...
חשיבות האחדות להצלחה בתוכנו ומול אוייבנו
קרא עוד...
ראש חודש   |  פרשת שבוע
קרא עוד...
קרא עוד...
בחודש הקרוב כל תלמידים בית ספר ארזים עובדים על הפקת כתבות אישיות וקבוצתיות לעיתון ארזים שעתיד לצאת בעוד חודשים. העיתון ייצא בחודש מאי 2014.אז....כתבים נהדרים, המשיכו לכתוב להעביר כתבות לדינה או נועה רכזות העיתון.יום נהדר
קרא עוד...
ארכיון עיתון בי"ס
תַּלְמִידִים יְקָרִים,בַּאֲתָר זֶה תִּלְמְדוּ אֵיךְ לְהָנִיחַ אֶת הָאֶצְבָּעוֹת בְּצוּרָה נְכוֹנָה עַל הַמִּקְלֶדֶת. כְּמוֹ כֵן, בַּאֲתָר זֶה, תִּלְמְדוּ לְהִתְאַמֵּן אֵיךְ לְהַקְלִיד מִבְּלִי לְהִסְתַּכֵּל עַל הַמִּקְלֶדֶת. תֵּהָנוּ
קרא עוד...
קרא עוד...
בקישורים הבאים ישנם משחקים שונים ,שאתם מכירים ובחלקם התנסיתם במהלך זמן משחק.תיהנו ותגלשו בטוח
קרא עוד...
ההרשמה לקייטנות הדיגיטליות של משרד החינוך בעיצומה. הקייטנות הדיגיטליות מופעלות ללא תשלום במהלך חופשת הקיץ וכוללות פעילויות לימודיות, חינוכיות וערכיות בשילוב טכנולוגיה לתלמידים בוגרי כיתות ד ומעלה. התלמידים מתחברים לפעילויות מהמחשבים הפרטיים בבתיהם ומשתתפים בשיעורים באמצעות מחשב. אנו ממליצים לחשוף את התלמידים ואת הוריהם לסביבת הקייטנות באתר אוח . אנא הציגו בפניהם את פעילויות הקיץ העשירות של משרד החינוך ועודדו אותם להירשם ולקחת בהן חלק פעיל. קישור לאתר הקייטנות:
קרא עוד...
אספת הורים כללית תתקיים ביום א' 20/9/15 בשעה 6 אחה"צ
קרא עוד...
מדריך הורים לבטיחות ילדים ברשת
רשת האינטרנט היא מקור הנאה גדולה לילדים. ישנם ברשת מספר עצום של אתרים איכותיים ומעניינים, חדרי דיונים בנושאים מסקרנים, מאמרים, תמונות, משחקים ועוד פעילויות רבות ומהנות. הבעיה בפעילות באינטרנט, כמו בהרבה תחומים אחרים, היא שלא תמיד ניתן לדעת מתי עוברים הילדים לפעילות שעלולה לגרום להם נזק.
קרא עוד...
23:42 (06/11/13)
תגובות: 0   צפיות: 30
עבודת חקר של תלמידים מבית ספר ארזים, במסגרת פרויקט אתר תיירותי. תשע"ו
קרא עוד...
כאן תוכלו למצוא מגוון פעילויות לחופש הגדול...
קרא עוד...
תמונות מחיי בית הספר
פינת המנהל
למידה בשעת חרום
גלישה בטוחה ברשת תשע"ח
מועדי ישראל
שילוב סטודנטים בבי"ס
עיתון בית הספר ארזים
יוזמות
אורחי ביה"ס
הענן החינוכי